1Slider / Life style / News / RELACJE / 2 marca 2015

Szanty w Śledziu, czyli co się działo!

Szanty w Śledziu, czyli co się działo na spotkaniu miłośników żeglarstwa przy muzyce szantowej. Było to już drugie spotkanie organizowane przez Kozactfo Enterteiment, no i niestety z ciężkim sercem muszę powiedzieć, że na poprzednim wydarzeniu było lepiej – wiele osób, nie tylko ja, jednogłośnie mówiliśmy, że lokal był źle dobrany. Było w nim za mało miejsca, aby pomieścić wszystkich chętnych oraz dodatkowo delikatnie był problem z organizacją, dopasowaniem chociażby atrakcji wieczoru, jaką był niewątpliwie koncert na żywo pana Piotra Zadrożnego. Pan Piotr poradził  sobie z występem wyjątkowo, a wszyscy zgromadzeni mogliby słuchać jego muzyki całą noc.

Nie mam zamiaru tutaj narzekać i wytykać błędów, ponieważ organizatorzy odwalili kawał solidnej roboty jaką było załatwienie wszystkich formalności i rozgłosu, a wszystko po to by ten wieczór w ogóle mógł się odbyć i dać szansę na zintegrowanie się fanom morza.

Największym mocnym punktem tej imprezy, było rozesłanie informacji o wydarzeniu na bardzo szeroką skalę. Dzięki temu na imprezie mogliśmy zobaczyć młode twarze wchodzące dopiero w ten uzależniający świat, ale także starych wytrawnych żeglarzy. Niektórzy mieli trochę szczęścia, siedząc obok grona doświadczonych wilków morskich i mogli posłuchać zabawnych, ale i również dramatycznych opowieści z rejsów. Zainteresowani słuchacze mogli w tym momencie choć delikatnie wczuć się w daną opowiadaną sytuację, i założę się, że … nie było osoby która nie pomyślała sobie: „Chciałbym tam wtedy być…”.

A może w przyszłości podczas kolejnych takich eventów, a jestem pewien że na pewno już w głowach organizatorów jest zarys kolejnego takiego spotkania, z racji tak udanego wieczoru pod względem frekwencji, będzie stand-up? A może znalazłoby się kilku ochotników, którzy chcieliby podzielić się jakąś ciekawą morską przygodą z resztą?

Polecam każdemu takie wyjście na wieczór z szantami, na wieczór kulturalny, spokojny, a może zachęci Was to do poczynienia dalszych kroków w kierunku żeglarstwa? Ja wiem że na następnym takim wydarzeniu się pojawię, gdyż organizatorzy trafili tutaj dosłownie w dziesiątkę, jeśli chodzi o charakter takiego spotkania. Dotychczas nie zaobserwowałem w naszym mieście imprezy o takiej tematyce, więc naprawdę dziękuję im za to, i do zobaczenia na następnej edycji wspólnego szantowania! Ahoj!

Mateusz Sowiński

Foto

  10408040_790650721031085_54083050673584506_n


Tags:  czyli co się działo kozactfo enterateiment Mateusz Sowiński SilesiaYoung Szanty w Śledziu

Bookmark and Share
Previous Post
Koncertowy marzec
Next Post
Electronic Beats Festival Warsaw 2015 - FOTORELACJA
You might also like
0 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>More Story
Koncertowy marzec
W marcu pogoda "jak w garcu", więc aby poprawić sobie humor najlepiej iść na koncert. I to nie żarty - zbawienna moc muzyki...