Z okazji zbliżających się świąt postanowiliśmy razem ze sklepem z bielizną „Wiola” zorganizować dla naszych czytelników konkurs, który nie tylko pozwoli nam znów poczuć się jak dziecko, ale i zgarnąć fajne nagrody, które na dodatek każdy może wybrać sobie sam! Jedyne co trzeba zrobić to…  napisać list do Świętego Mikołaja, w którym opiszecie to co byłoby najlepszą niespodzianką na prezent, który znajdzie się pod choinką.

 

Regulamin konkursu

 

1. Tematem konkursu jest list do Świętego Mikołaja. Należy napisać list skierowany do Świętego Mikołaja, w którym opiszemy swoje największe pragnienia. Nie ma określonej liczby słów – liczy się kreatywność, oryginalność i szczerość!
2. List w formie e-maila należy przesłać na [email protected] i podpisać się swoim imieniem oraz dodać nazwę miejscowości, którą zamieszkujecie.
3. Na listy do Świętego Mikołaja czekamy do dnia 20 grudnia godziny 23:59
4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na łamach portalu SilesiaYoung 21 grudnia
5. Nagroda zostanie wysłana 23 grudnia, jednak z racji Świąt Bożego Narodzenia i weekendu dotarcie paczki może się znacznie przedłużyć, jednak gwarantujemy, że warto czekać.
6. Sponsorem nagród w konkursie jest Sklep z bielizną „Wiola”
7. Nagrody rzeczowe, ufundowane przez sklep „Wiola”, są markowe, fabrycznie nowe i z najwyższej jakości materiałów.
8. Dla osoby, która zajmie pierwsze miejsce przewidziany jest bon w wysokości 50 zł, dla drugiego miejsca 35 złotych, a na osoby, która zajęła ostatnie miejsce na podium – 20 złotych. Bony zostaną wymienione na nagrody rzeczowe. Poniżej na zdjęciach znajdują się przedmioty spośród których osoba wygrana będzie mogła wybrać to z czego najbardziej byłaby zadowolona. Istnieje możliwość wyboru koloru z dostępnej palety kolorów oraz odpowiedniego rozmiaru. Osoby z Jastrzębia-Zdroju mają szansę wybrać dowolne produkty, które znajdują się na sklepie.

2013-11-21-kiki1
na konkurs (3)
na konkurr (1)
na konkurr
na konkurs (4)
na konkurs (1)
na konkurs
www.moraj.pl_bokserki_-_3_kolory_1
www.moraj.pl_bokserki_-_rozne_kolory_6
www.moraj.pl_bokserki_0
www.moraj.pl_damskie_rekawiczki_-zimowe-br-rozne_kolory-7
www.moraj.pl_damskie_rekawiczki_-zimowe-br-rozne_kolory-9
www.moraj.pl_figi_mini_bikini_kiki_-3_kolory_4
www.moraj.pl_podkoszulek_-_-3_kolory-0
www.moraj.pl_podkolanowki_miley_-br-rozne_kolory_1

www.moraj.pl_legginsy_-_-rozne_kolory_1 (1)

www.moraj.pl_podkoszulek_-_-rozne_kolory-0
www.moraj.pl_podkoszulek-_rozne_kolory-_-3 =
www.moraj.pl_podkoszulek_-_rozne_kolory-_-0
www.moraj.pl_podkoszulek_-_rozne_kolory-__1
IMG_3002
images
9. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest „zlajkowanie” fanpage SilesiaYoung oraz Sklepu z bielizną „Wiola”
10. Zwycięzcą może zostać osoba, która spełni wszystkie warunki konkursu oraz której list zostanie wybrany przez redakcje portalu SilesiaYoung
11. Każdy uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz ewentualne umieszczenie konkursowego listu na portalu i fanpage’u SilesiaYoung
12. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz, czyli każda osoba może przesłać tylko jeden list do Świętego Mikołaja.

POWODZENIA!

 

Zdjęcia użyte z oficjalnej strony firmy Moraj oraz własne