Amerykańska wokalistka LP (Laura Pergolizzi) należy do tego gatunku artystów, którzy sprawiają, że sala pełna publiczności wstrzymuje oddech, a pod koniec występu wszyscy zrywają się z krzeseł do owacji na stojąco. Mimo ogromnego talentu i wyjątkowej wrażliwości przez prawie dekadę wokalistka nie mogła znaleźć odpowiedniego miejsca dla siebie w muzycznym świecie. Oprócz swojej kariery solowej zajęła się również pisaniem utworów dla innych artystów. Współtworzyła takie numery jak „Love Will Keep You Up All Night” Backstreet Boys, „Beautiful People” Christiny Aguilery czy „Cheers (Drink to That)” Rihanny. W końcu udało jej się zwrócić uwagę dużej wytwórni, która podpisała z nią kontrakt w 2014 roku na wydanie albumu, który w końcu ściągnął zasłużoną uwagę na LP, na jej unikalny wokal i talent muzyczny.

Nie tak dawno LP zaprezentowała polskiej publiczności swój najnowszy utwór „Lost On You” powstały przy współpracy z producentem Mike Del Rio. Dzisiaj singiel jest już prawdziwym hitem! Artystka swoim charakterystycznym, nosowym głosem wyśpiewuje toast za wszystkie zmarnowane chwile na nieudany związek. “Lost On You” to piosenka o utraconym czasie i miłości.

lp_deathvalley_cover

Singiel „Lost On You” w ostatnich notowaniach zdobył szczyty list przebojów najważniejszych rozgłośni radiowych!

#1 Poplista w RMF FM
#1 Lista Przebojów radia ZET
#1 Gorąca20 w radio ESKA
#1 HopBęc w RMF MAXXX

 

Premiera „Death Valley” już w najbliższy piątek – 16 września! Wzruszający i pełen emocji numer znalazł się na EP-ce (minialbum) „Death Valley”, która stanowi zapowiedź 4 albumu w karierze wokalistki.

 

Informacja prasowa