Recenzja PokerStars

Oprogramowanie jest również jednym z najlepszych na rynku. Jest szybki, bardzo niezawodny, ma wiele opcji wielostolikowych i szeroki zakres indywidualnych ustawień - także tutaj PokerStars ustanawia standardy dla branży.

Jeśli szukasz prawdziwej wady, to leży ona w ogromnej grupie przeciwników. Ponieważ baza graczy jest tak duża, możesz siedzieć przy jednym stole z niewiarygodnie miękkimi graczami, a następnym z niewiarygodnie agresywnymi graczami. Niskie limity i turnieje z wpisowym są zalane słabymi graczami, ale są dosłownie tysiące bardzo silnych graczy, którzy nieustannie walczą, a nawet zarabiają na życie na PokerStars. Dlatego w każdej chwili możesz spodziewać się gorzkiego oporu.

PokerStars prawdziwe pieniądze

PokerStars to największy dostawca pokera na prawdziwe pieniądze w Internecie. Jeśli chcesz grać na prawdziwe pieniądze na pokerstars, musisz zarejestrować się na PokerStars.eu lub PokerStars.com. Witryna PokerStars.de służy wyłącznie do gry na pieniądze.

Gracze na prawdziwe pieniądze otrzymują znaczną premię na PokerStars przy pierwszym depozycie i mogą brać udział we wszystkich grach. Aplikacja, którą można pobrać z PokerStars.com, to aplikacja na prawdziwe pieniądze z PokerStars i umożliwia grę w pokera na prawdziwe pieniądze na smartfonie. Ze względów prawnych nie można jednak znaleźć tej aplikacji w sklepie iStore ani w PlayStore.

KOD BONUSOWY I PROMOCJE

Od dawna PokerStars oferuje teraz wszystkim nowym graczom bonus do pierwszego depozytu w wysokości do 600 € przy 100% meczu. Gracze mogą dokonać maksymalnie trzech depozytów, aby otrzymać łączny bonus. Od pierwszego depozytu pozostało 60 dni.

Każdy gracz ma 120 dni na odblokowanie jak największej liczby bonusów pokerowych.

Za każde 25 VPP grasz jednym bonusem euro za darmo.

Aby otrzymać najwyższy bonus, użyj kodu bonusowego Pokerstars STARS600 przy każdym depozycie w Pokerstars.

Ponadto musisz podać kod marketingowy, aby móc korzystać z pełnego bonusu. Po prostu wprowadź czas pokera w polu „Kod marketingowy” podczas rejestracji, a PokerStars automatycznie powiadomi Cię o specjalnych turniejach i innych promocjach, które są organizowane specjalnie dla nas.

Doktoranci

PokerStars regularnie oferuje szereg specjalnych promocji. W międzyczasie obejmuje to także HomeGames, w których możesz wybrać, kto może grać, a także Time Tourneys, które działają tylko przez ograniczony czas, a następnie rozdzielają pulę nagród proporcjonalnie na wszystkich pozostałych graczy.

Ponadto istnieją codzienne duże, codzienne turnieje z wpisowymi na każdy budżet i duże gwarantowane pule nagród.

Program lojalnościowy

oferuje swoim zwykłym graczom hojny program bonusowy. W trybie prawdziwych pieniędzy można zdobyć dwa rodzaje punktów bonusowych: 1) Punkty gracza VIP (VPP) 2) Punkty częstego gracza (FPP)

Punkty VPP są używane tylko do określenia poziomu VIP i są odpowiednie dla graczy od srebra do Supernova Elite. W 2010 r. PokerStars wprowadzi dodatkowe Stellar Rewards, dodatkowe bonusy gotówkowe na podstawie ilości zebranych VPP.

Punkty FPP można wykorzystać do zakupu produktów merchandisingowych, sprzętu elektronicznego itp. W sklepie PokerStars, zamiany ich na gotówkę i wypłaty lub wykorzystania ich jako buy-in na specjalne turnieje.

Im wyższy poziom VIP, tym szybciej zbierane są punkty FPP, tym lepsze stają się bonusy i nagrody itp. Najwyższym poziomem jest Supernova. To daje ci wiele zwykłych punktów FPP, uprawnia do różnych bonusów gotówkowych, a teraz pozwala ci wziąć udział w freerollu o wartości 250 000 $.

Za każde rozdanie z prawdziwymi pieniędzmi rozgrywane za pomocą rake'u zbierane są 1-3 punkty FPP, w zależności od wysokości rake. Za każdego postawionego dolara opłat turniejowych gracz otrzyma 5 punktów FPP.