Nazywam się Michalina Klimek i mam 20 lat. Nie przepadam za swoim imieniem dlatego większość znajomych, jak i rodzina zwraca się do mnie Michasia, czy Miśka. Pochodzę z dosyć małej wioski w okolicach Raciborza, jednak od około 2 lat na co dzień mieszkam w Opolu, gdzie studiuję bezpieczeństwo wewnętrzne. W moim życiu staram się rozwijać przede wszystkim siebie jak i moje pasje, których jest bardzo dużo. Uwielbiam taniec, zajmuję się nim już od około 10 lat, jednak tak jak i w modzie nie jestem w stanie skupić się na jednym stylu. Uwielbiam mieszać style w modzie, począwszy od kobiecych sukienek po luźne bluzy. Uwielbiam próbować wszystkiego, dlatego zaczynałam od klasyki – tańczyłam balet w Teatrze Tańca Memento, a aktualnie tańczę hip-hop w hip-hop Budzie.

Lubię też sport, dlatego ukończyłam liceum sportowe o profilu klasy mundurowej, co zdecydowanie było dobrym wyborem i pozwoliło mi zbliżyć się do wybranego zawodu. Ostatnimi czasy pojawiła się u mnie nowa pasja mianowicie modeling, jak i fotomodeling. Wszystko zaczęło się tak naprawdę przypadkiem – od wyborów Miss na moim Uniwersytecie Opolskim. Był to świetny czas, który naprawdę dobrze wspominam. Właśnie dzięki temu, że wzięłam udział w wyborach, dostałam sporo ofert sesji zdjęciowych i odkryłam, że naprawdę to lubię. Uwielbiam sesje zdjęciowe, na których mogę się wcielić w różne postacie, pokazać się z innej strony. Lubię się w nie zagłębiać i „grać” – poniekąd potrzeba tutaj trochę gry aktorskiej.

Kierunek studiów zobowiązuje, modeling traktuję bardziej hobbystycznie ale kto wie co z tego wyjdzie. Póki co wszystko rozwija się w szokującym mnie tempie i idzie w dobrą stronę. Myśląc o przyszłości widzę się w policji. Ważne jest dla mnie to aby mieć pewną, stałą pracę z której będę zadowolona i w której nie będę się nudzić. Bardzo interesuje mnie literatura kryminalna, uwielbiam powieści detektywistyczne dlatego też bardzo chciałabym pracować w wydziale kryminalnym. Bardzo chciała bym aby moja praca w przyszłości w pełni mnie satysfakcjonowała, ponieważ spędzamy w niej naprawdę sporą część swojego życia. Na dzień dzisiejszy ciężko jest mi powiedzieć co bym wybrała, gdyby ktoś kazał mi wybierać między modelingiem, a służbą mundurową. Nie jestem w stanie teraz podjąć decyzji. Myślę, że to życie mi pokaże co powinnam wybrać. Staram się żyć teraźniejszością, bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam jutro. Na dzień dzisiejszy w pełni korzystam z możliwości, które się pojawiają zarówno w modelingu jak i na studiach.”

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Zdjęcia – Tomasz CELEBAN (Hedronista)