Baran (21.03-20.04)
Miłość: Może to czas zacząć myśleć poważnie o waszym związku? Partner na pewno podzieli twój plan, być może będzie to nowy etap w twoim życiu. Jesteś singlem? Mars jest w dobrym położeniu, masz spore szanse na życiowe zmiany. Daj szansę osobie spod znaku Bliźniąt.
Zdrowie i samopoczucie: Przytłoczy cię nadmiar obowiązków, będziesz zdenerwowany i przestaniesz się wszystkim cieszyć. Jednak piątkowy wieczór pozwoli ci odpocząć i choć na chwilę będziesz mógł stanąć na nogi.
Kariera: Będziesz mieć dużo pracy. Przełożony ciągle dokłada ci zadań, a dojdą do tego jeszcze zaległości z tamtego roku.. Możesz mieć dosyć, ale nie poddawaj się. Z czasem los cię wynagrodzi.

Byk (21.04-20.05)
Miłość: Nie złość się na partnera z powodu jego humorów i ciągłych wybuchów, jest to spowodowane problemami w pracy. Staraj się go wesprzeć w tych ciężkich chwilach. Jesteś singlem? Już dawno wpadł ci w oko przyjaciel? Zaproponuj mu spotkanie i porozmawiaj z nim, z pewnością nie wyniknie z tego nic złego!
Zdrowie i samopoczucie: W najbliższych dniach rodzina będzie blisko ciebie, otoczą cię ciepłem i wsparciem, którego potrzebujesz. Może pora na odnowienie starych znajomości?
Kariera: Codzienna monotonność sprawi, że twoja chęć do pracy będzie maleć z godziny na godzinę. Nie podejmuj pochopnych decyzji, tylko zastanów się porządnie nad tym jak wcielić zmiany w swoje życie.

Bliźnięta (21.05-21.06)
Miłość: Ukochany znowu cię rozczaruje.. Coraz częściej będziesz myśleć o rozstaniu. Nie podejmuj pochopnych decyzji, może warto zawalczyć. Przemyśl sobie wszystko na spokojnie, spotkaj się ze znajomymi i poproś o poradę. Jesteś singlem? Pewna osoba ostatnio stara się o ciebie? Okaż jej trochę zainteresowania, intencje są szczere.
Zdrowie i samopoczucie: Męczy cię ciągła zmiana pogody, szarość za oknem? Weź kilka dni wolnego i posiedź w domu, to czas na odpoczynek.
Kariera: Przynajmniej na polu zawodowym nie będzie żadnych pomyłek i przykrości, wręcz przeciwnie! Szef będzie zadowolony z Ciebie, atmosfera w pracy się zmieni i sama praca okaże się bardziej przyjemna.

Rak (22.06-22.07)
Miłość: Nie pozwalaj partnerowi wchodzić sobie na głowę, pamiętaj, że związek tworzą dwie osoby, a nie tylko on. Też masz coś do powiedzenia, nie dawaj sobą dyrygować. Jesteś singlem? Ostatnio zawarłeś nową znajomość? Postaraj się tą osobę rozszyfrować i bliżej poznać.
Zdrowie i samopoczucie: Jeżeli czujesz się ostatnio gorzej lepiej odwiedź lekarza. Domowe sposoby nie zawsze są najlepsze.
Kariera: Zadowolenie z pracy podniesie twoją samoocenę, co poprawi relacje z szefem i innymi pracownikami. Oby tak dalej!

Lew (23.07-22.08)
Miłość: Może jakaś romantyczna wycieczka tylko we dwoje? Te kilka dni sam na sam dobrze wam zrobią. Jesteś singlem? Na najbliższej imprezie spotkasz bardzo sympatyczną osobę, nie przesadzaj z alkoholem, żeby jej nie przestraszyć. Bądź czarujący!
Zdrowie i samopoczucie: Najbliższe dni spędzisz z dobrymi przyjaciółmi i rodziną. Może nie zapowiada się ciekawie, ale te chwile zapadną ci w pamięć na długo. Nie nastawiaj się negatywnie.
Kariera: Niedługo zaczną się problemy finansowe. Powoli zacznij uruchamiać swoje kontakty, na pewno się przydadzą.

Panna (23.08-22.09)
Miłość: Wasze uczucia rozkwitną, nadejdzie wiele zmian i to pomoże wam przejść ciężkie chwile. Jesteś singlem? Rozejrzyj się dookoła, nie musisz daleko szukać. Zastanów się z kim ostatnio relacje zmieniły się na bardziej gorące.
Zdrowie i samopoczucie: Merkury jest w dobrym położeniu, co oznacza przyjemne dni dla ciebie. Przeziębienie zimowe przestanie ci dokuczać, humor z dnia na dzień zacznie się poprawiać.
Kariera: Z współpracownikami dojdziesz do kompromisu i wszystko powoli zacznie się układać, więc także sytuacja finansowa się poprawi.

Waga (23.09-22.10)
Miłość: Twój partner przestanie bujać w obłokach, zda sobie sprawę z tego ile dla niego znaczysz i wszystko się polepszy. Znowu zaczniesz myśleć o nim jak o kandydacie na spędzenie wspólnej przyszłości. Jesteś singlem? Niedługo poznasz osobę, która cię całkowicie oczaruje.
Zdrowie i samopoczucie: Nadmiar pracy da o sobie znać, nie rób wszystkiego sam. Nie zapomnij, że im więcej osób, tym więcej rąk do roboty. No i będzie weselej!
Kariera: Sytuacja finansowa bez zmian. Lepiej uważaj na szefa, ma kilka problemów ostatnio i niepotrzebne jest drażnienie go.

Skorpion (23.10-21.11)
Miłość: Porozmawiaj z partnerem na temat wspólnej przyszłości. Musisz się w końcu dowiedzieć czy poważnie traktuje wasz związek czy uważa wasze stosunki za przelotny romans. Jesteś singlem? Bądź otwarty, nie bój się mówić o sobie i korzystaj z zaproszeń na imprezy, niebawem poznasz kogoś nowego.
Zdrowie i samopoczucie: Masz dużo na głowie, ale nie odkładaj niczego, kiedy dojdą nowe obowiązki nie będzie czasu na wszystko. Ale nie martw się, to tylko przejściowe.
Kariera: Zacznij traktować pracę poważnie albo będziesz musiał rozglądać się za czymś innym.

Strzelec (22.11-21.12)
Miłość: Zaczną się szczere rozmowy pomiędzy wami, warto poruszyć tematy, którę cię gnębią, szczególnie wydarzenia z ostatnich kilku dni. Partner ma odmienny pogląd na to wszystko. Jesteś singlem? Spotykasz się ostatnio z pewną osobą? Da ci do zrozumienia, że chce ruszyć krok do przodu, nie bój się zaangażować.
Zdrowie i samopoczucie: Twoje plany nie pójdą najlepiej. Brak motywacji ze strony rodziny i przyjaciół sprawi, że będziesz podchodzić do tego niechętnie. Zaciśnij zęby i nie rezygnuj, musisz pokazać, że dasz radę.
Kariera: W piątek Jowisz będzie w dobrej pozycji, wyczekuj okazji, które pomogą wspiąć ci się na górę. Miej oczy szeroko otwarte żeby nie przegapić niczego!

Koziorożec (22.12-19.01)
Miłość: Wreszcie stanie się to, na co długo czekałeś. Partner obdarzy cię większym zaufaniem i będziesz mógł pozwolić sobie na więcej, wiedząc, że to nie przyłoży się do kłótni. Jesteś singlem? Niedługo kogoś poznasz, znajdziecie wspólny język. Z początku może ci się wydawać, że on nie traktuje cię tak jak ty jego, ale spokojnie, przyjdzie to z czasem.
Zdrowie i samopoczucie: Ten miesiąc będzie ciężki dla podopiecznych Saturna. Będziesz musiał podjąć dużo trudnych decyzji, przyjaciele będą przy tobie, ale nie wszystkie porady wyjdą ci na dobre.. Musisz wszystko przemyśleć.
Kariera: Praca zacznie cię denerwować i nudzić. Gdyby tego było mało, sytuacja finansowa będzie kiepska. Pomyśl nad zmianą, porozglądaj się za pracą, w której będziesz się dobrze czuć.

Wodnik (20.01-18.02)
Miłość: Partner przestanie narzekać i spojrzy na was z innej perspektywy, będzie bardziej optymistycznie nastawiony i wasze relacje się znacznie poprawią! Jesteś singlem? Poczekaj na propozycje spotkania ze znajomym sprzed lat, może i za dobrze go nie wspominasz, ale jego życie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni.
Zdrowie i samopoczucie: Jednego dnia obudzisz się pełen energii, zapragniesz zmienić swoje życie, poprawić kondycję i w końcu zacząć się zdrowo odżywiać. Poczujesz się o niebo lepiej w swoim ciele.
Kariera: Twój pomysł spodoba się szefowi, będzie bardzo zadowolony z ciebie i w końcu wynagrodzi cię za ciężką pracę.

Ryby (19.02-20.03)
Miłość: Nie dawaj partnerowi powodów do zazdrości, ma wystarczająco dużo zmartwień i to się może naprawdę źle skończyć. Jesteś singlem? Spotkaj się ze znajomym spod znaku Strzelca, atmosfera będzie ciepła, rozluźnisz się i otworzysz. Nie zawiedziesz się.
Zdrowie i samopoczucie: W końcu uda ci się odpocząć, problemy rozwiążą się i odetchniesz. Wykorzystaj dobrze wolne chwile.
Kariera: Niedługo zainteresuje się tobą ważna osoba, przygotuj się na zaproponowane spotkanie i pokaż się z jak najlepszej strony.

Banshee