Baran (21.03-20.04)
Miłość: Wszystko zacznie układać się po Twojej myśli! Partner na nowo nabierze zainteresowania Twoją osobą, znów nadejdzie romantyczny nastrój. Ukochany obdarzy Cię wzmożonym uczuciem. Jesteś singlem? Zwróć uwagę na osobę spod znaku Panny. Z początku może wydawać Ci się nudna, ale wkrótce znajdziecie wspólny temat i znajomość bardzo się rozwinie, zapoczątkuje ona nowy rozdział w Twoim życiu.
Zdrowie i samopoczucie: Mars będzie Ci sprzyjał. Uporządkujesz swoje problemy, które źle wpływały na Twoje zdrowie. Spotkasz starych znajomych, a wraz z nimi nadejdzie wiele niespodzianek. Nie bój się podejmować ryzyka!
Kariera: Niestety sprawy finansowe nie potoczą się w taki sposób w jaki planowałeś. Uważaj na kłótnie z szefem, zaciśnij zęby i bądź cierpliwy, z czasem zauważysz, że się opłaciło.

Byk (21.04-20.05)
Miłość: Twoje obawy się sprawdzą, lecz nie poddawaj się, jest o co walczyć. Spokojna rozmowa i kompromis to jedyne rozwiązanie. Jesteś singlem? Nie można żyć w czterech ścianach, wyjdź na zewnątrz, spotkaj się ze znajomymi, a na pewno napotkasz na swojej drodze właśnie tą jedyną osobę.
Zdrowie i samopoczucie: Zadbaj o relacje z bliskimi i staraj się unikać tematów przez które zawsze dochodzi do kłótni. Poświęć czas najbliższym osobom, które na to zasługują.
Kariera: Przestań bać się realizowania swoich pomysłów. Wenus jest w dobrym położeniu, korzystaj z tego i wyjdź przed szereg!

Bliźnięta (21.05-21.06)
Miłość: Obawiasz się monotonności? Musicie odpocząć na jakiś czas od swojego towarzystwa, jeśli planujecie wspólną przyszłość. Jesteś singlem? Merkury ma wobec Ciebie plany, o nic się nie martw. Korzystaj z zaproszeń oraz nie bój się poznawać nowych ludzi.
Zdrowie i samopoczucie: Powietrze to Twój żywioł, więc jak najczęściej przebywaj na zewnątrz. Weekend wykorzystaj na wyjazd i odpoczynek w gronie znajomych.
Kariera: Na polu zawodowym bez zmian, ale Twoje starania nie pójdą na marne – szef Cię obserwuje od jakiegoś czasu, więc nie podpadnij!

Rak (22.06-22.07)
Miłość: Zaczną Cię dręczyć wątpliwości i będziesz niepewny. Nie daj się ponieść emocjom, bo będziesz żałować i z trudem uda Ci się wszystko naprawić. Jesteś singlem? Znajomość z osobą spod znaku Skorpiona rozwinie się. Nie bój się zaangażować, Księżyc jest Ci przyjazny!
Zdrowie i samopoczucie: Wprowadź zmiany, sama myśl o czymś nowym wpłynie na Ciebie pozytywnie. Tylko uważaj, żeby się nie przemęczać.
Kariera: Lepiej unikaj przełożonego, jest pamiętliwy i mimo dużego upływu czasu nie zapomniał o Twojej wpadce. Pokaż mu się z jak najlepszej strony.

Lew (23.07-22.08)
Miłość: Partner udowodni Ci, że poważnie myśli o Waszym związku. Jeśli nie czujesz się gotowy, to poproś o czas, nie skreślaj wszystkiego od razu. Jesteś singlem? Przyciągasz do siebie wielu ludzi, otwórz oczy zanim będzie za późno i miłość ucieknie Ci sprzed nosa.
Zdrowie i samopoczucie: Pogoda za oknem jest zmienna i źle wpływa na Ciebie oraz Twój nastrój. Możesz czuć się zmęczony i bez chęci do życia, staraj się to zmienić.
Kariera: Nie bój się prosić znajomych i rodziny o pomoc, bez nich zatracisz się i utoniesz w długach. Schowaj dumę do kieszeni.

Panna (23.08-22.09)
Miłość: Skończą się kłótnie i gorsze chwile. Po burzy zawsze wychodzi słońce, pamiętaj! Staraj się nie popełniać tych samych błędów. Jesteś singlem? Zakończ znajomość z nowo poznaną osobą i słuchaj rad przyjaciół, bo jedyne czego chcą, to Twojego dobra. Nie szukaj na siłę miłości, z czasem pojawi się sama.
Zdrowie i samopoczucie: Życie jest tylko jedno, jeśli coś Cię martwi to lepiej idź z tym do lekarza. Nie zwlekaj, weź jeden dzień wolnego i poświęć ten czas swojemu zdrowiu.
Kariera: Nie spoczywaj na laurach po odniesionym sukcesie, pracuj nad tym, aby było coraz lepiej.

Waga (23.09-22.10)
Miłość: Nie podejmuj pochopnych decyzji, z początku mogą Ci się wydawać dobre, lecz z biegiem czasu zauważysz swój błąd. Jesteś singlem? Osoba spod znaku Strzelca od dawna się Tobą interesuje. Może warto się zastanowić i zaryzykować?
Zdrowie i samopoczucie: Pomimo zmęczenia i braku czasu dla siebie, to te dni będą niezapomniane. Zauważysz wiele nowych możliwości.
Kariera: Staraj się uporządkować wszystko tak aby nie stracić głowy. Jeśli myślałeś, że masz dużo pracy, to poczekaj na następny tydzień. Będziesz mieć dużo nowych obowiązków, ale Twoje starania zostaną zauważone.

Skorpion (23.10-21.11)
Miłość: Kłótnie, krzyki, trzaskanie drzwiami – nieodłączna część związku, więc nie poddawaj się. Czekaj na chwilę pogodzenia się, wtedy to dopiero ukochany Cię zaskoczy. Jesteś singlem? Twoje nastawienie, doskonały wygląd i świetny humor przyczynią się do namiętnego romansu.
Zdrowie i samopoczucie: Zima nie jest najlepszym moment na długie spacery, zacznij się ciepło ubierać i dbać o siebie, nie lekceważ zdrowia.
Kariera: Zacznij odkładać pieniądze i oszczędzać, nie imprezuj tyle. Twoja sytuacja finansowa pogorszy się i będziesz bardzo potrzebowała tych pieniędzy.

Strzelec (22.11-21.12)
Miłość: Pomimo chwil słabości nie daj się uwieść osobie spod znaku Ryby, Twój partner na pewno to doceni. Jesteś singlem? Jest to idealny moment na przemyślenie i przeanalizowanie wszystkich związków, zastanów się, gdzie popełniłeś błędy.
Zdrowie i samopoczucie: Twoje życie towarzyskie się ożywi, zapomnij o dawnych urazach i korzystaj z życia!
Kariera: Słuchaj się intuicji, skup się na najważniejszych sprawach i daj z siebie wszystko.

Koziorożec (22.12-19.01)
Miłość: Wasze relacje i uczucia staną się cieplejsze, pójdziecie krok do przodu. Pomyślcie o wspólnej przyszłości. Jesteś singlem? Zacznij myśleć o poznaniu kogoś przez internet, Saturn Ci sprzyja. Musisz być wobec niego szczera.
Zdrowie i samopoczucie: Pora zmienić dietę, będzie dokuczać Ci przemęczenie i osłabienie organizmu. Zacznij odżywiać się zdrowo i dbać o siebie. Pora pozbyć się nałogów!
Kariera: Jeśli nie cieszy Cię i nie satysfakcjonuje obecna praca, to zastanów się nad jej zmianą. Wyjdzie Ci to na dobre i polepszy stan finansowy.

Wodnik (20.01-18.02)
Miłość: W najbliższych dniach będzie otaczać Cię namiętność i spontaniczność. Daj się ponieść chwili. Jesteś singlem? Choć na chwilę pozwól na oderwanie się od rzeczywistości, zaproś znajomych na imprezę i zaszalej!
Zdrowie i samopoczucie: Nawet jeśli nie odczuwasz żadnych dolegliwości, to lepiej jest się jednak przebadać dla pewności. Zacznij o siebie dbać.
Kariera: Bądź odważny i podejmij ostateczną decyzję. Pokonasz przeciwności i zasłużysz na nagrodę.

Ryby (19.02-20.03)
Miłość: Partner może mieć do Ciebie pretensje. Poważnie się zastanów nad Wami i Waszą przyszłością. Jesteś singlem? Pewność siebie wróci do Ciebie. Na nowo zaczniesz przyciągać ludzi.
Zdrowie i samopoczucie: Zima to nie jest odpowiedni moment na imprezowanie w plenerze. Zmiana pogody i ciśnienia może źle wpływać na Twój organizm.
Kariera: Musisz być ostrożny, ktoś kogo masz za partnera knuje przeciwko Tobie. Miej oczy szeroko otwarte.

Banshee