1Slider / Life style / News / 18 marca 2015

Darmowe badanie słuchu – zgłoś się!

W Jastrzębiu-Zdroju z dniem 23 marca rozpocznie się AKCJA BEZPŁATNYCH BADAŃ SŁUCHU. W trosce o zdrowie i słuch mieszkańców miasta zorganizowano profilaktyczne badania, które każdy może wykonać całkowicie za darmo.

Słuch jest niezwykle ważnym narządem zmysłu, który w ostatnich czasach jest zaniedbywany przez ludzi, a na dodatek narażany na wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa – noszenie słuchawek, niepoprawne używanie patyczków higienicznych, słuchanie głośnej muzyki, praca w niezdrowych warunkach czy życie w wielkim mieście, gdzie hałas jest codziennym towarzyszem.

Od 23 do 31 marca w godzinach 9-16 w gabinecie Oto-słuch mieszczącym się na 1 piętrze Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju będą odbywały się darmowe badania. Aby umówić się na termin wizyty należy dzwonić pod numer – 796560606.

Warto sprawdzić, czy z naszym słuchem wszystko jest w porządku, ponieważ im wcześniej wykryjemy wadę słuchu tym większe szanse, że nie doprowadzi nas ona do całkowitej utraty słuchu.

Viktoria Skrzypiec


Tags:  Badanie słuchu Darmowe badanie Jastrzębie Zdrój Oto-słuch SilesiaYoung Szpital Wojewódzki Za darmo

Bookmark and Share
Previous Post
Conscious - moda przyjazna środowisku
Next Post
Intrygujący koncert w Jastrzębiu!
You might also like
0 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>More Story
Conscious - moda przyjazna środowisku
Już 10 kwietnia na sklepowych półkach w H&M będzie można znaleźć nową kolekcję ubrań Conscious - moda przyjazna...