Perfekcjonista i artysta w najlepszym tego słowa znaczeniu.  Niezwykle kreatywny, emanujący miłością do projektowania i tworzenia dzieł sztuki. Inteligentny, oryginalny, dbający o najmniejszy nawet detal, a przy tym po prostu normalny. Artysta, który nie tylko dostrzega inspiracje niemalże wszędzie i potrafi czerpać z nich garściami, ale i człowiek, który sam inspiruje.

Robert Czerwik to projektant z Częstochowy, który od lat mieszka w Warszawie, gdzie stworzył swój piękny i klimatyczny świat. Miejsce w którym człowiek zapomina o miejskim szumie, problemach, codzienności, a na nowo zakochuje się w sztuce. Atelier projektanta to niezwykle bajeczne miejsce, gdzie każdy detal został perfekcyjnie dopracowany, miejsce w którym wszystko nabiera nowego znaczenia, a suknie Roberta Czerwika są najpiękniejszą ozdobą dopełniającą całość.

Zdobyte doświadczenie jak i wiedza podczas wielu lat nauki w połączeniu z fenomenalnym zmysłem estetycznym są mieszanką odpowiedzialną za powstawanie ponadczasowych i wielowymiarowych kreacji. Jego prace doceniają nie tylko najważniejsze nazwiska z branży show-biznesu, ale i panny młode, które obdarzają projektanta największym zaufaniem oddając mu możliwość stworzenia swojej najważniejszej sukni w życiu.

Suknie, które tworzy Robert są to nie tylko piękne, eleganckie, robiące ogromne wrażenie unikatowe dzieła sztuki, ale to też godziny niezwykle kreatywnej pracy nad projektem, doborem materiałów najwyżej jakości, a ostatecznie wykończeniam, które Robert dopracowuje samodzielnie.

Dostąpiliśmy wielkiego zaszczytu, aby wkroczyć w ten piękny świat, zobaczyć niezwykłe suknie, najdelikatniejsze materiały, przepiękne hafty, biżuterię tak elegancką i zmysłową i całe atelier. I mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami tym, co mieliśmy szansę usłyszeć i zobaczyć – już wkrótce na naszym portalu wywiad z Robertem Czerwikiem.

 

Viktoria SKRZYPIEC
zdjęcia – Mateusz KRZYŻOK