Portal SilesiaYoung postanowił umilić Wam niespokojny czas związany z przygotowaniami do świąt, szukaniem prezentów, końcówką roku i przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Nie jest to zwykły konkurs, ponieważ nagrodą są niesamowite przeżycia, emocje, dobra zabawa i pamiątka na całe życie. Do wygrania jest sesja zdjęciowa marzeń – wedle Twojej wizji, w wybranej przez Ciebie stylizacji, z makijażystką i w pięknym miejscu, które oczywiście wybierasz sam.

Zasady są proste – wysyłasz nam pomysł na Twoją wymarzoną sesję zdjęciową (możesz pisać o wszystkim – stylizacji, miejscu, rekwizytach, temacie przewodnim, przemyśleniach), a my ją realizujemy. Oczywiście zastrzegamy sobie prawo wykonania sesji zdjęciowej w ramach naszych możliwości – zapewne nie uda nam się polecieć z Wami na Islandię, popływać statkiem po Karaibach, czy zwiedzać lodowców, ale dołożymy wszelkich starań, by zrealizować waszą wizję w realniejszy sposób.

 

Regulamin

1. Organizatorem konkursu jest portal SilesiaYoung.

2. Konkurs trwać będzie od 13.12 do 20.12 włącznie.

3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone dnia 21.12

4. Warunkiem w wzięciu udziału jest polubienie fanpage SilesiaYoung

5. Pomysły na sesję zdjęciową prosimy przesyłać za pośrednictwem naszego fanpage

6. Zgłoszenie się do konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody przez uczestnika na przedstawienie nadesłanego pomysłu na sesję zdjęciową oraz efektów jej realizacji na łamach portalu SilesiaYoung oraz na fanpage SilesiaYoung, a także na social media fotografa

7. Każdy uczestnik może wykorzystać tylko jeden swój pomysł

8. Nagroda zostanie przyznana pomysłowi, który okaże się najbardziej ciekawy i oryginalny w oczach redakcji SilesiaYoung

9. Zwycięzca zostanie poinformowany drogą emailową oraz na fanpage SilesiaYoung

10. Nagroda zostanie wykonana w dogodnym terminie dla zwycięzcy jak i fotografa oraz cały przebieg sesji zdjęciowej ukaże się na łamach portalu SilesiaYoung (zdjęcia + zdjęcia z backstage)

11. Portal SilesiaYoung nie zapewnia transportu, więc dojazd na sesję zdjęciową jest we własnym zakresie. Z tego powodu prosimy o przemyślenie swojego udziału w projekcie ponieważ sesja na pewno odbędzie się w okolicach województwa Śląskiego.

12. W przypadku nie ukończenia osiemnastego roku życia prosimy o dołączenie zgody rodziców na udział w konkursie oraz ewentualną realizacje sesji zdjęciowej

 

Zapraszamy do WSPÓLNEJ ZABAWY i życzymy powodzenia