Już 26 października koncertem w warszawskiej Stodole rozpocznie się zupełnie nowa trasa koncertowa Natalii Nykiel. „Total Tour” to 5 ekskluzywnych koncertów, podczas których artystka po raz pierwszy zaprezentuje materiał ze swojego drugiego albumu „Discordia” (premiera płyty 20 października).  Nykiel przyzwyczaiła publiczność do spektakularnej oprawy swoich koncertów. Nie inaczej będzie tym razem. Każdy z koncertów będzie koncepcyjnym widowiskiem, podczas którego obok nowej muzyki ważną rolę będzie odgrywała nietypowa oprawa.

„Total Tour” z pewnością będzie jednym z najjaśniejszych punktów tej jesieni na polskiej scenie!

 

„Total Tour”

26/10/2017 – Warszawa / Stodoła

27/10/2017 – Gdańsk / Teatr Szekspirowski

15/11/2017 – Wrocław / A2

15/12/2017 – Toruń / CKK Jordanki

12/01/2018 – Poznań / MTP2

 

Bilety dostępne są od dziś w sieciach Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert oraz online na www.evetim.pl

„Discordia” – drugi album Natalii Nykiel ukazuje się po trzech latach od debiutanckiego „Lupus Electro” (Złota Płyta za Album, Diamentowe Płyty za single „Bądź duży” i „Error”).

W tym czasie artystka wypracowała sobie status jednej z najbardziej szanowanych polskich artystek.

Utwory na nowej płycie można czytać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą nie tylko na gruncie artystycznym, ale i w życiu. Tytułowa „Discordia” to właśnie niezgoda na nowe i wątpliwe zasady, które próbuje narzucać dzisiejszy świat.

Za produkcję drugiego albumu ponownie w całości odpowiedzialny był Michał Fox Król. Muzykę napisali Fox i Natalia. Artystka jest także w dużej części odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty.

Do współpracy zaprosiła także takich artystów jak Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski.

Na edycji specjalnej płyty znalazły się również dodatkowe utwory wyprodukowane przez Duita i zespół Kamp!.

Informacja prasowa