Choć pogoda była nijaka – szaro, chłodno, chmury pokrywające niebo, a mokry deszcz zostawił wszędzie swoje ślady to pozytywne wibracje Pauliny Brudny spowodowały, że każdemu z nas w sercu rozjaśniało serce, a na twarzach pojawił się uśmiech!

Dnia 25 sierpnia odbyła się sesja zdjęciowa wykonana przez młodą, ale zdolną fotograf – Paulinę Brudny. Na modelkę wybrała sobie jedną z bohaterek naszego projektu Ich styl – Olę Rzepkę.

Mamy dla was kilka zdjęć z backstage’u :

Paulina Brudny swoją pozytywną energią zaraziła chyba każdego, a na dodatek spowodowała, że nieodłączny dodatek sesji zdjęciowych, czyli stres zniknął u naszej modelki natychmiast. Obie dziewczyny dały z siebie wszystko i spisały się na medal – Ola cierpliwie pozowała, wykonywała polecenia fotograf, a Paulina dawała świetne wskazówki, śpiewała i zabawiała wszystkich rozmową.

Trzy godziny podczas, których bez przerwy robione były zdjęcia minęły błyskawicznie, a na efekty pracy nie trzeba było długo czekać, już po niespełna godzinie dostaliśmy zdjęcia od Pauliny i byliśmy pod wrażeniem! Mimo tego, że ma dopiero dwadzieścia jeden lat i dopiero zaczyna swoją wielką przygodę z fotografią robi niesamowicie naturalne zdjęcia, które pokazują to co w każdej dziewczynie najpiękniejsze!

A oto efekt pracy Pauliny:

więcej zdjęć z sesji możecie zobaczyć na naszym fanpagu.

Materiał wideo z sesji:

Fotograf: Paulina Brudny
Modelka: Ola Rzepka
Przygotowanie: Viktoria Skrzypiec, Adriana Płuciennik
Video: Mateusz Krzyżok