W dzisiejszy wyjątkowy sylwestrowy dzień przyszedł czas, by ogłosić wyniki konkursu na najlepsze świąteczne zdjęcie podesłane przez naszych czytelników. Muszę przyznać, że decyzja nie była prosta bo razem z Patrycją długo zastanawialiśmy się, które zdjęcie powinno wygrać jedną z bransoletek, ale udało się – mamy zwycięzce.  Co prawda każde zdjęcie owiane było magią świąt i na jego widok nasze dusze skakały ze szczęścia to jednak wybrałyśmy jedno, które najbardziej nas urzekło. Bransoletkę z własnym grawerem wygrywa Wiktoria ze świątecznym kolażem, gratulujemy!

Z tego miejsca chciałyśmy podziękować nie tylko Wiktorii, ale i wszystkim, którzy podesłali swoje zdjęcia bo naprawdę było w czym wybierać. Postanowiliśmy wyróżnić jeszcze parę zdjęć, które również były brane pod uwagę, by zająć pierwsze miejsce. Autorom zdjęć również bardzo gratulujemy!

Ogromne podziękowania należą się również Patrycji Wojtas bez której ten konkurs by się nie odbył – dziękujemy za przemiłą współpracę i piękną bransoletkę, a wszystkich zainteresowanych bransoletkami zapraszamy do kontaktu z ich autorką.

A mi nie pozostaje już nic innego jak życzyć wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku i mnóstwo pomyślności, radości, zdrowia oraz miłości przez najbliższe dwanaście miesięcy!

Viktoria Skrzypiec