W przeciągu dwóch miesięcy nasze miasto Jastrzębie-Zdrój odwiedzą dwie popowe gwiazdy, które łączy nie tylko rodzaj wykonywanej muzyki, ale i fakt, że zaczęły swoją przygodę z muzyką w internecie, prowadzą blogi, ich piosenki mają miliony wyświetleń i są nie tylko młodzi, ale i utalentowani.

Dla wszystkich fanów Dawida Kwiatkowskiego i Honoraty Honey Skarbek mamy bardzo dobre wieści ponieważ po raz pierwszy odwiedzą oni nasze miasto dając muzyczny popis i zapewne rozdając setki autografów.

Kiedy i gdzie? Honoratę Skarbek będziecie mogli usłyszeć już za niespełna tydzień bo 16 marca o godzinie 17 w Galerii Jastrzębie na koncercie zorganizowanym z okazji czwartych urodzin. Na Dawida będziecie musieli jeszcze troszkę poczekać bo do  „Dnia Ziemi”, który odbędzie się 7 kwietnia na Hali Widowiskowo-Sportowej. Tak więc jedyne co Wam pozostało to uzbroić się w cierpliwość, by już niedługo móc na żywo usłyszeć takie hity jak „Nie powiem jak”, „No one”, „Fenyloetyloamina” czy „Biegnijmy” i „Na zawsze”!

696 Viktoria Skrzypiec

Źródło zdjęć