Handel napojami energetycznymi wciąż triumfuje i zbiera przeogromne finansowe żniwa oraz zapewne zdrowotne, ponieważ o ENERGETyzującej śmierci już mieliście szansę przeczytać na naszym portalu. Producenci napojów są zachwyceni, ponieważ ich wydatki na reklamę w mediach zmalały prawie o połowę!

Ponadto na rynek jakis czas temu trafił napój Gold Grass, który co prawda nie zawiera żadnych zagrażających naszemu życiu substancji, ale ma w swoim składzie EKSTRAKT Z KONOPII, kofeinę, taurynę oraz parę witamin. W internecie możemy przeczytać, że „GOLD grass to innowacyjny, wyjątkowo pobudzający napój gazowany. GOLD grass to napój energetyczny z ekstraktem z ziaren konopi – natychmiast usuwa zmęczenie dodając wyłącznie pozytywnej energii!„.

Zapewne aby zapobiec wszelkim plotkom i skargą na nieleglaność produktu producent zamieścił na stronie głównej dokument potwierdzający prawidłową i legalną sprzedaż. Firma zapowiedziała, że do końca roku wprowadzi na rynek kolejną innowację napojową z grupy napojów funkcjonalnych.


gis_cz1