„Kubuś Play” wszystkim kojarzy się z sokiem dla dzieci z tak zwanym dziubkiem w charakterystycznej zielonej butelce, a mało osób wie, że niedawno ystartowała sprzedaż lodów Kubuś Play! Marka wprowadziła na rynek sorbetowe propozycje w trzech wariantach smakowych – truskawka, brzoskwinia oraz egzotyczne owoce.

Trzeba przyznać, że marka wybiega naprzeciw oczekiwaniom klientów, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że podczas letnich miesięcy dzieci lgną do produktów dających im orzeźwienie i gaszących pragnienie. Poza ochłodzeniem sorbetowe lody gwarantują pyszny smak i naturalną jakość – „Najnowszy produkt w portfolio Kubusia to doskonałej jakości lody sorbetowe, produkowane na bazie przecierów i soków owocowych, bez dodatku zbędnych barwników. Wyróżnia je bardzo wysoka zawartość owoców, w stosunku do alternatywnych propozycji dostępnych na rynku, a także pyszny, orzeźwiający smak. Lody Kubuś Play to idealne uzupełnienie sezonowej oferty marki oraz sprawdzian jej potencjału w nowej kategorii” – mówi Dorota Liszka, czyli Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej w Grupie Maspex Wadowice.

Warto jednak dodać, że lody Kubuś Play nie są przecież tylko dla dzieci – dorośli powinni przekonać się o ich smaku, ponieważ jest to jedna z niewielu propozycji sorbetowych lodów na rynku.

images

Viktoria Skrzypiec