Regulamin konkursu – letnie stylizacje

 

1. Tematem konkursu są letnie stylizacje. Należy wykonać zdjęcie, które przedstawia jedną z waszych ulubionych letnich stylizacji. Na zdjęciu powinna znajdować się osoba w konkursowej stylizacji.
2. Zwycięzcą może zostać osoba, która spełni wszystkie warunki konkursu.
3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby, które są organizatorami konkursu
4. Organizatorem konkursu jest portal SilesiaYoung oraz „Pati – bransoletki”, która jest jednocześnie sponsorem konkursu.
5. Każdy uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz umieszczenie konkursowego zdjęcia na portalu i fanpage’u SilesiYoung oraz „Pati-bransoletki”.
6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zlajkowanie fanpage’a „Pati-bransoletki” oraz portalu SilesiaYoung.
7. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz, czyli każda osoba może przesłać tylko jedno zdjęcie konkursowe.
8. Do wygrania jest dowolna bransoletka, która zostanie wykonana przez firmę Pati – bransoletki, a którą wybrać może zwycięzca.
9. Zdjęcia można przesyłać na email (kontakt@silesiayoung.pl) do godziny 23:59 dnia 5 lipca
10. Dnia 6 lipca o godzinie 15 wszystkie nadesłane stylizacje trafią na fanpage SilesiaYoung i ludzie będą mogli dodawać swój głos (1 głos = 1 like) na ulubioną stylizację. Zdjęcie z największą liczbą głosów wygrywa. Głosowanie zakończy się 13 lipca o godzinie 23:59.
11. Zwycięzca zostanie ogłoszony dnia 14 lipca na portalu SilesiaYoung oraz powiadomiony za pomocą poczty elektronicznej. Nagroda zostania wysłana w przeciągu 7 dni roboczych.