Już dziś w godzinach wieczornych, a dokładnie o 18:35 w jednej z największych stacji radiowych – RMF FM odbędzie się premiera singla Honoraty Honey Skarbek – „LALALOVE”, który będzie zapowiedzią nowej płyty artystyki – „Million”, który ukaże się już na początku nowego roku!

 

Kim jest Honorata Skarbek znana wszystkim jako Honey? Jest to 20-letnia wokalistka z jednej z największych wytwórni muzycznych – Magic Records, która od 4 lat odnosi ogromne sukcesy w internecie, gdzie została odkryta przez swojego obecnego menagera.

W jej teledysku do piosenki „Sabotaż” wystąpił Zombie Boy, znany również z teledysku Lady Gagi, w zeszłym roku była najczęściej wyszukiwaną osobą w Polsce wedle rangingu GOOGLE, jej wszystkie teledyski i piosenki zostały odtworzone w sieci ponad 30 milionów raz, dotychczasowe trzy single Honey („No one”, „Runaway” oraz „Sabotaż) były grane we wszystkich człowoych stacjach radiowych, a teledyski można było zobaczyć w każdej muzycznej stacji telewizyjnej, jej utworty znalazły się w 10-tce Polskiej Listy Air Play czyli najczęściej granaych utworów, a gdyby tego było mało – prowadzi jednego z najpopuarniejszych blogów modowo-lifestylowych w naszym kraju na którego każdego dnia wchodzi około 60 tysięcy czytelników.

Pozostałe, dotychczasowe sukcesy HONEY:
– I miejsce w dolnośląskim konkursie poezji śpiewanej, gdzie występowała z piosenką „Szyba”, z repertuaru Edyty Górniak w musicalu Metro (Wrocław, 2009)
– III miejsce w Polsce w konkursie Motoroli Motorokrstar 2008/09, gdzie w jury zasiedli Wyclef Jean oraz Fergie z Black Eyed Peas, oraz zyskanie kilkutysięcznej oglądalności zajmując tym samym I miejsce internautów
– ścisły finał w konkursie Coke Live Music Fresh Noise 2010
– V miejsce w dziennym, światowym rankingu na youtube.com, gdzie znalazła się zaraz obok Michaela Jacksona czy Justina Biebera
– nagroda internautów na festiwalu TOP TRENDY 2011 w Sopocie
– 4 miejsce w plebiscycie RMFon na najlepszy album 2011
– nagroda dla wokalistki roku 2011 przyznana przez radio FAMA
– debiut roku na gali VIVA COMET 2012

 

Już niedługo ukaże się również teledysk do wyżej wspomnianej piosenki „LALALOVE” na którego wszyscy czekają z niecierpliwością. Sama artysta deklaruje, że jest on taki o jakim marzyła i wszystko zostało dopięte na ostatni guzik wedle jej życzenia. Teledysk ma ukazać dwie twarze Honey – delikatną, dziewczęcą oraz kobiecą i seksowną. Chcąc przybliżyć Wam to jak wyglądały prace na planie klipu reżyserowanego przez duet Lewicka & Grymuza mamy dla Was video z making-of oraz zdjęcia zrobione przez Sandrę Łabowicz.

Dlaczego piszę o nowym singlu Honoraty Skarbek? Sama zapowiedź singla po trzech dnia ma już prawie 70 tysięcy wyświetleń, a jak na razie każdy z jej singli trafiał na wysokie miejsca w krajowych jak i zagranicznych listach przebojów. Chciałabym poznać  Wasze zdanie, myślicie, że i tym razem jej się uda?

 Viktoria Skrzypiec