Niezwykle uzdolniony i pełen charyzmy zespołu artystów estradowych wystąpi już 17 maja 2019 roku w Otwartym Klubie Browaru Zamkowego Cieszyn!

Kabaret Polefka to grupa przyjaciół, których połączyła nie tylko miłość do dobrego poczucia humoru, ale i zarażania nim innych. W skład kabaretu wchodzą- Arek Smoleński wcielający się w ‘’M jak miłość’’ w pierwszoplanową postać Bartka Lisieckiego, Joanna Mądry, która w serialu ‘’Tajemnice medyczne’’ wcielała się w postać doktor Pauliny Miodyńskiej oraz Grzegorz Woś znany m.in z serialu ‘’Korona Królów’’.

Na ich fanpage możne przeczytać – „Kabaret Polefka, stąpając po kruchym lodzie polskiego absurdu, pokazuje w przezabawny sposób nasze problemy w relacjach damsko-męskich, w sytuacjach zawodowych czy zwykłych, codziennych, kiedy to przychodzi człowiek do człowieka, jak ta koza do woza, i o – gały z orbit wyszły. A to po ludzku trzeba, z uśmiechem… i z kopertą.” – i tak naprawdę ,czy trzeba dodać coś więcej? Myślę, że to kabaret, który trafi do nas wszystkich.

 

Jeśli chcecie zobaczyć premierowy program „Patrioty” i bliżej poznać kabaret Polefka to nie może Was tam zabraknąć – do zobaczenia w Cieszynie!

Jeśli chcecie skorzystać z rabatu to zachęcamy do zakupu biletu w przedsprzedaży, gdzie cena biletu wynosi 40 złotych. W dniu występu kosz to 50 złotych. Bilety można kupić za pośrednictwem strony KupBilecik klikając TUTAJ.