Wszyscy jesteśmy niezwykle dumni i wielka radość tańczy w naszych sercach za każdym razem jak włączamy teledysk do „Blasku Świąt” – widzimy piękny obraz i słyszymy klimatyczną muzykę, ale i ogrom pracy, który włożyliśmy w to, aby wszystko powstało.

Praca nad teledyskiem zajęła nam wiele czasu. Myślę, że przede wszystkim dużo się nauczyliśmy i poznaliśmy niesamowitych ludzi, spotykając się wszędzie z ogromną życzliwością. To były cudowne chwilę, które wspólnie dzieliliśmy z ludźmi o ogromnej miłości do muzyki, pasji i chęci zrobienia czegoś wyjątkowego.

Premiera miała miejsce 24 grudnia, chociaż już wcześniej Julia miała okazje wystąpić w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz na scenie Jarmarku Bożonarodzeniowego na rynku w Katowicach, podczas których grono słuchaczy mogło wysłuchać i obejrzeć puszczony w tle teledysk.

 

W teledysku wystąpiła najpiękniejsza „filmowa para” jaką miałam okazję zobaczyć – Weronika i Mateusz. Zosia – nasza gwiazdka, rozkochała w sobie każdego i poradziła sobie z powierzonymi zadaniami znakomicie. Konrad napisał przepiękną polską piosenkę świąteczną, której słowa są przesłaniem dla każdego. Julia, która stworzyła muzykę, zadbała o każdy muzyczny detal i przede wszystkim wykonała nasza świąteczna piosenkę wkładając w to całe swoje serce. Podziękowania należą się też oczywiście rodzicom Zosi, bez których byłoby nam zdecydowanie trudniej.

Jest jednak osoba, bez której nic tutaj nie byłoby takie, jest jest, a przede wszystkim nic by nie powstało. Owacje na stojąco należą się Tomaszowi Celebanowi, który dzięki swojemu zmysłowi artystycznemu i umiejętnościom potrafił improwizować, wszystko przedstawić w niezwykły sposób i spełnić nasze wizualne oczekiwania. Tomasza zdecydowanie cechuje perfekcjonizm, ponieważ dbał o każdy szczegół aż do ostatniego dnia, wprowadzając poprawki do teledysku.

Dziękujemy również właścicielom You Dessert it oraz Cafe Kattowitz, organizatorom Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz Dyrekcji III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach, którzy okazali nam wielką życzliwość i umożliwili nagranie scen w swoich pięknych wnętrzach.

 

Julia Jagos „Blask Świąt”

Tekst: Konrad Żurowski
Muzyka: Julia Jagos

Zdjęcia, realizacja i montaż: Tomasz Celeban

Aranżacja i produkcja muzyczna: Julia Jagos, Dariusz Szweda, Grzegorz Czech (GOrecords studio)
Menadżer artystyczny: Viktoria Skrzypiec
Kierownictwo produkcji: Viktoria Skrzypiec, Adriana Płuciennik
Patronat medialny: SilesiaYoung

Wystąpili: Julia Jagos, Zosia Małmyszko, Weronika Żebrowska, Mateusz Kubiak

Music video by Julia Jagos performing Blask Świąt. (C) 2017 Tomasz Celeban

Viktoria SRZYPIEC i Adriana PŁUCIENNIK