Świetna informacja dla rodziców i ich dzieci – trwa konkurs plastyczny, który łączy w sobie elementy zabawy i nauki. Temat prac to: „Jak wyobrażasz sobie pieniądz przyszłości?”. Dzięki dowolnej technice wykonania pracy dzieci mogą uwolnić swoją wyobraźnię i ćwiczyć swoją kreatywność. Ważną rolę w konkursie spełnia również rodzic, który powoli może wprowadzać swoje dziecko w realia codziennego życia, tłumacząc mu czym jest pieniądz i jaką rolę spełnia.

Konkurs daje również możliwość wspólnej zabawy i budowania więzi z dzieckiem, poprzez wspólne pochylenie się nad tematem pracy konkursowej.

Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkie dzieci z całej Polski w wieku od 6 do 13 lat. Do udziału w konkursie zachęca bardzo duża pula cennych nagród. Sponsorom spodobała się edukacyjno-rozrywkowa forma konkursu i przekazali organizatorom wiele interesujących upominków. Wśród nagród znajdziemy więc – gry komputerowe, gry planszowe, bilety do parku rozrywki, darmowe lekcje tańca i wiele innych wartościowych nagród.

Organizatorem konkursu jest Mateusz Pawłowski – uczeń klasy III Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać pracę konkursową dziecka na adres:
Mateusz Pawłowski
SOSW
ul. Hajducka 22
41-500 Chorzów
Na odwrocie pracy należy napisać imię, nazwisko i wiek uczestnika, tytuł pracy oraz imię i nazwisko opiekuna prawnego oraz adres zamieszkania i telefon kontaktowy. Więcej informacji można znaleźć na portalu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i dzieleniu się informacja o nim z innymi!

Sponsorami nagród są:
www.nygus.pl
www.replikator.pl
www.jawa.waw.pl
www.ktosiaki.pl
www.mojebambino.pl
i wiele więcej.

Patroni medialni:
SilesiaYoung, Telewizja Silesia, Gazeta Wieści, Życie Rzeszowa, blog Mama Kreatywna, Dogadać się z dzieckiem,blog Sister, Misja macierzyństwo, Przegląd Świętochłowicki, portal Onebank, Katolicki portal Deon, Portal Czytam i wiem, Teraz Gąbin, Carpatia Biznes, Sfera Tv, Wmeritum i wiele więcej.

konkurs wersja ost

Informacja nadesłana