Kinomaniak był jednym z najpopularniejszych serwisów hostujących filmy w polskim internecie. Kilka tygodni temu po naciskach wytwórni filmowych serwery portalu zostały zablokowane i witryna zniknęła z sieci. Zaraz po całym zdarzeniu portal zapowiedział, że się pojawi. Teraz wraca, tylko czy zagości w naszych przeglądarkach na dłużej ?

Serwis powrócił do świata żywych kilka minut temu. Zalogowałem się na swoje konto i sprawdziłem czy serwis działa. Kinomaniak obiecał że każdy kto wcześniej posiadał konto premium dostanie bonus. Po chwili wyszukałem ulubiony film i przetestowałem serwis, video wczytało się szybko a obraz nie przycinał. Jakość nie powala, obraz jest ostry i czytelny.

Oczywiście powrót jednego z największych serwisów, który działa na granicy prawa może wywołać mieszane uczucia, jednak gdy wytwórnie filmowe nie potrafią zrozumieć, że przeciętny użytkownik nie chce płacić za filmy lub nie jest w stanie wysłać sms’a za 10zł to będą dalej traciły miliony a ktoś inne będzie je zarabiał. Życzymy wam wielu godzin z ulubionymi filmami.