W 2017 roku zapowiada się dużo kolejnych i bardzo ciekawych produkcji. Przygotowaliśmy zestawienie kilku filmów, które na przestrzeni kilku miesięcy będą miały swoją premierę. Wybierz to co Cię zaciekawiło najbardziej, sam zdecyduj co warto zobaczyć!

PIĘKNA I BESTIA

Beauty and the Beast
FANTASY/ MUSICAL/ ROMANS

Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem między dziewczyną a bestią zaczyna rodzić się uczucie. Jednocześnie o rękę Belli zabiega przystojny myśliwy Gaston.

Premiera 17 marca, film można już obejrzeć w kinach!
Źródło

 

 

 

POWER RANGERS

Power Rangers
AKCJA/ SCI-FI

Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako POWER RANGERS.

Premiera 24 marca, film można już obejrzeć w kinach!
Źródło

 

SZYBCY I WŚCIEKLI 8

The Fate of the Furious
AKCJA

Szczęśliwy miesiąc miodowy Dominica i Letty przerywa pojawienie się tajemniczej kobiety, która ponownie wciąga mężczyznę w świat zbrodni.

Premiera 21 kwietnia

Źródło

 

 

 

STRAŻNICY GALAKTYKI VOL.2

Guardians of the Galaxy Vol. 2
AKCJA/ SCI-FI

Peter Quill z drużyną wyrzutków kontynuuje podróż przez kosmos i jako obrońca galaktyki stawia czoła nowym niebezpieczeństwom. Poznaje także prawdę o swoim ojcu oraz jego dziedzictwie.

Premiera 28 kwietnia

Źródło

 

PIRACI Z KARAIBÓW. ZEMSTA SALAZARA

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
KOMEDIA/ AKCJA/ PRZYGODOWY

Złowrogi korsarz ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow musi zdobyć Trójząb Posejdona

Premiera 26 maja

Źródło

 

 

WONDER WOMAN

Wonder Woman
AKCJA/ SCI-FI

Diana, amazońska księżniczka, przybywa do cywilizowanego świata, stając się najpotężniejszą superbohaterką.

Premiera 2 czerwca
Źródło

 

 

 

TRANSFORMERS : OSTATNI RYCERZ

Transformers: The Last Knight
AKCJA/ SCI-FI

Gdy na świecie Transformery i ludzie toczą wojnę, Cade Yeager wraz ze swoimi towarzyszami wyrusza w podróż, aby zapobiec zagładzie.

Premiera 23 czerwca

Źródło

 

 

 

PŁUCIENNIK Adriana