Troszkę szczęścia zabrakło w życiu pięknej i pogodnej dziewczynki – Agatki Dębiec, córki nauczycielki fizyki z ZS nr 3, która dziś musi walczyć z bardzo nierównym przeciwnikiem – nowotworem złośliwym. Aby wygrać potrzebuje po swojej stronie jak najwięcej sojuszników dlatego postanowiliśmy wspólnymi siłami ich zdobyć organizując koncert charytatywny!

Chcielibyśmy podziękować za obecność. Uważamy, że nie ma w życiu nic piękniejszego niż możliwość pomocy drugiej osoby i wyciągnięcie pomocnej dłoni do tych, którzy jej potrzebują. Jest takie piękne przysłowie, które powinno przyświecać dzisiejszemu wydarzeniu – „Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia”.

Pomogliśmy choć trochę dwunastoletniej Agacie przywrócić radość życia i pomóc jej żyć tak jak my wszyscy tutaj zebrani żyjemy – w zdrowiu.

po kliknięciu w zdjęcie możliwość powiększenia

Podczas koncertu zaprezentowali się nasi przyjaciele, absolwenci Zespołu Szkół nr 3 w Jastrzębiu-Zdroju oraz obecni uczniowie. W organizuję koncertu zaangażowało się bardzo dużo osób, którym również z tego miejsca chcielibyśmy podziękować – w szczególności pani Bugaj, Jewiak, Bakalarczyk, Kaczorowskiej oraz panu Jarosławskiemu oraz całemu Zespołowi Szkół nr 3 za możliwość organizacji koncertu i wsparcie. Podziękowania należą się też darczyńcom dzięki którym odbyły się licytacje oraz wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę miłości i przygotowali smakołyki. I przede wszystkim Wam – za obecność. I dobre serce.

Dziękujemy wszystkim, którzy dziś wystąpili – Dagmara Wieczorek, Łukasz Sowa, zespół IKSY, Oliwia Szerszeń, Natalia Majchrzak i Emilia Czekaj, wszystkim którzy włączyli się do wspólnej zabawy i zechcieli wesprzeć nasz koncert.

DZIĘKUJEMY I MOCNO ŚCISKAMY WCIĄŻ ZE ŁZAMI W OCZACH!

 

Viktoria SKRZYPIEC
składam podziękowania w imieniu wszystkich organizatorów koncertu

 

PS: Jeśli ktoś zechciałby jeszcze pomóc – zapraszamy do prywatnego kontaktu.