„Każdego dnia ktoś walczy o przeżycie
zbyt mały by móc samemu wygrać je
I czeka na to że mu podasz rękę i pomożesz wstać”

 

Już w przyszły piątek, 15 czerwca 2018 roku, odbędzie się WYJĄTKOWY koncert. I to nie tylko za sprawą genialnych muzyków, którzy wystąpią w Zespole Szkół numer 3 w Jastrzębiu-Zdroju, ale przede wszystkim dlatego, że będzie to koncert przepełniony miłością i dobrem. Wartościami, które powinny być najważniejsze w naszym życiu i które gwarantują nam szczęście.

Troszkę szczęścia zabrakło w życiu pięknej i pogodnej dziewczynki – Agatki Dębiec, córki nauczycielki fizyki z ZS nr 3, która dziś musi walczyć z bardzo nierównym przeciwnikiem – nowotworem złośliwym. Aby wygrać potrzebuje po swojej stronie jak najwięcej sojuszników dlatego wszystkich SERDECZNIE zapraszamy do wspólnej walki.

Podczas koncertu będzie można posłuchać muzyki na żywo, poznać utalentowanych wykonawców, spróbować domowych wypieków, podzielić się dobrem, wesprzeć Agatkę i po prostu zrobić coś dobrego.
Wystąpią uczniowie Zespołu Szkół nr 3, absolwenci (między innymi Dagmara Wieczorek, Natalia Majchrzak i Oliwia Szerszeń) oraz przyjaciele – Łukasz Sowa oraz zespół IKSY.

15.06.2018 godzina 17:00
Zespół Szkół nr 3 w Jastrzębiu-Zdroju
ul. Wrocławska 6 (sala gimnastyczna)

WSTĘP WOLNY. ZAPRASZAMY!

 

„Dzieli nas mur naszej obojętności to nie zmieni się jeśli ty
nie zmienisz nic bo dzięki tobie może przeżyć człowiek
taki sam jak ty.”

 

Viktoria SKRZYPIEC