Konkurs – wysyłasz pomysł na swoją wymarzoną sesję zdjęciową, którą może pomożemy się zrealizować. Dostajemy emaila od Aleksandry Janoszek, która w piękny sposób opisała swoją wizję dotyczącą sesji zdjęciowej jakby prosto z magicznej krainy Harrego Pottera. Fotograf Paweł Tatarczyk bez zastanowienia wybiera ten pomysł jako pomysł wygrany, a my jednogłośnie się z nim zgadzamy. Tak więc dziś możecie zobaczyć relację z sesji, która zajęła pierwsze miejsce w naszym konkursie.

Chwilkę przed czternastą na Balatonie w Wodzisławiu zjawiła się Ola wraz ze swoją towarzyszką Klaudią. Ola – pełna energii, pozytywnych wibracji, odważna i zwariowana szesnastolatka z czerwonymi włosami. Z daleka było widać, że zbliża się do nas energiczna Osoba. I tak właśnie zaczęła się prawie trzygodzinna sesja zdjęciowa – pełna wrażeń, śmiesznych sytuacji, a i takich mrażących krew w żyłach! Spędzając czas z fotografem Pawłem nigdy nie wiesz co Cię czeka i co zaraz przyjdzie mu do głowy – musisz być gotowy na każdą ewentualność.

Żeby przybliżyć Wam trochę te trzy godziny podczas których Ola i Paweł dawali z siebie wszystko, mamy dla Was zdjęcia z backstage

Ola spisała się na szóstkę z plusem, podobnie zresztą jak nasz nieoceniony fotograf, zresztą co tu dużo pisać – sami się przekonajcie!

 

Więcej zdjęć możecie zobaczyć na naszym fanpage’u!

Fotograf: Paweł Tatarczyk
Modelka: Aleksandra Janoszek
Przygotowanie: Viktoria Skrzypiec 
Zdjęcia z backstage: Adriana Płuciennik i Viktoria Skrzypiec