Czujesz się samotny mimo że nie narzekasz na brak towarzystwa? Nie potrafisz utrzymywać bliskich relacji z ludźmi, a Twoje związki kruszą się jeszcze zanim na dobre się zaczną?

Zapisz się na warsztat, który odbędzie się 25 listopada w Katowicach o godzinie 17:00 (tylko dla singli), którego tytuł brzmi dumnie – „5 JĘZYKÓW MIŁOŚCI”.

Miłość przybiera różne formy i postaci. Ma różne „języki”, czyli sposoby jej okazywania. Poza tym, że miłość jest ważna sama w sobie, ważna jest też umiejętność jej okazywania i odbierania. Każdy z nas posługuje się innym językiem miłości. Jeśli nie potrafisz rozpoznać ich u bliskich Ci osób, nie potrafisz również sprawić, by poczuli, że są dla Ciebie ważni. Nie potrafiąc mówić językiem miłości osoby, z którą się spotykasz, może spotkać Cię przykre rozczarowanie. Umiejąc rozpoznawać i posługiwać się językami miłości innych osób zbudujesz nowe relacje i wzmocnisz aktualne.

Warsztat wprowadzi Cię w czar pięciu języków miłości – nauczysz się je rozpoznawać i stosować w praktyce. Wykorzystując nabyte umiejętności na co dzień i w stosunku do bliskich i ważnych dla Ciebie osób z pewnością poprawisz swoje relacje z nimi, co wpłynie pozytywnie zarówno na Twoje jak i ich samopoczucie.

Ze sceny do ludzi

Autorką warsztatu jest Julia Daroszewska. Zapytałam Julię czym tak naprawdę jest dla niej prowadzenie warsztatów- „Psychologia była jedną trzecią moich studiów (obok informatyki i zarządzania). Z pozostałymi dziedzinami mam do czynienia na co dzień, ale wykorzystania psychologii mi brakowało. Po latach postanowiłam się przełamać. Bardzo lubię dzielić się wiedzą i mówić do ludzi. Do tej pory polegało to tylko na zwyczajnych prelekcjach.”

Do tej pory Julia spełniała się głównie jako mówca motywacyjny przemawiając zarówno w Polsce jak i zagranicą. Przemówienia jednak nie pozwalają na interakcję ze słuchaczami, jaką umożliwiają warsztaty.

– „Po wystąpieniach nie rzadko ktoś do mnie podchodził, żeby porozmawiać, ale i tak głównie sprowadzało się do to przyjścia, powiedzenia i wyjścia. Czułam niedosyt w kontaktach ze swoimi słuchaczami.”

 

Mając w sobie miłość, możesz więcej!

Autorka warsztatów na podstawie własnego doświadczenia sprawdziła, że znajomość języków miłości i umiejętność sprawnego posługiwania się nimi naprawdę potrafi poprawić jakość życia.

– W dzisiejszych czasach uczucia oraz ich okazywanie jest bardzo mało popularne, a nawet trochę pase (bo po co komu miłość?), ale ja jestem trochę hipsterem, więc mi to pasuje. Nawet bardzo.

Warsztat „5 Języków Miłości” skierowany jest do singli, którzy chcieliby zmienić coś w swoim życiu. Długotrwałe bycie samemu powoduje frustrację. Siedząc zbyt długo w samotności można trochę zdziczeć i siłą rzeczy odizolować się od ludzi na tyle, że jakakolwiek interakcja z nimi stanowi torturę. Powodem jest brak miłości.

Nie mając miłości ciężko kogoś poznać, bo każdy singiel potrzebuje miłości, ale nie mając jej i nie potrafiąc jej okazać nie jest w stanie nikogo przy sobie zatrzymać. I koło się zamyka.

Warsztat ma na celu zlokalizować źródła miłości oraz nauczyć, jak je rozpoznawać i czerpać z nich, by następnie móc dawać ją innym.”

WARSZTAT POMOŻE CI:

– poznać języki miłości oraz nauczyć się je rozpoznawać
– określić języki miłości twoich bliskich oraz twój
– nauczyć się jak budować bliskie relacje z osobami, na których Ci zależy
– nabyć umiejętność posługiwania się wszystkimi językami miłości
– nauczyć się okazywać zainteresowanie osobom, z którymi chcesz zbudować bliższe relacje

 

Spotkanie „5 Języków Miłości – warsztat dla singli” prowadzone jest w kameralnym gronie, aby każdy uczestnik czuł się komfortowo (max. 12 osób). Celem warsztatu jest rozpracowanie umiejętności komunikacji z ludźmi, mającymi na celu wzmocnienie Twojej relacji z nimi. Wykład oraz ćwiczenia indywidualne i grupowe.

 

Nie takie suchy wykład, jak myślisz

W czasie spotkania przewidziana jest przerwa kawowa. Będzie można się rozluźnić, napić czegoś dobrego, zjeść ciasteczko i porozmawiać z pozostałymi uczestnikami warsztatu – również singlami.

Uczestnicy będą mieli możliwość degustacji pysznego musu jakim jest Dżemster – The most hipster Dżem ever, najbardziej hipsterskiego dżemu na rynku.

Po warsztacie organizatorzy planują wspólną integrację w pubie.

„Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,

a miłości bym nie miał,

stałbym się jak miedź brzęcząca

albo cymbał brzmiący”

Jeśli nie chcesz być jak „cymbał”, zapraszam do udziału w warsztacie!

ZAPISY: https://5jezykowmilosciKATOWICE.evenea.pl/

 

 

 

Prowadzącą warsztaty jest młoda, ale niezwykle inteligentna, kreatywna i z ogromnym bagażem doświadczeń Julia Daroszewska. Wszechstronna absolwentka studiów z komunikacji. Pasjonuje się rozwojem osobistym uwzględniając wszystkie jego płaszczyzny. Organizatorka największego w Polsce cyklu imprez SWAP Wrocław – wymiana ubrań i spotkań z przedsiębiorcami Moda na Biznes. Pasjonatka mody i stylu od kilku lat prowadzi blog ze stylizacjami na 4 pory roku, a zaczynając 10 lat temu prace jako doradca ubioru (Dżoolka) była najmłodszą w Polsce osobistą stylistką. Miłośniczka marketingu, którym zajmuje się na co dzień tworząc nowe marki i opracowując dlań strategie. Ambasadorka marki odzieżowej Independy. Redaktor e-magazynu Gingers Magazine. Mówca motywacyjny. Chrześcijanka.

WYGRAJ BILET!

Organizatorem warsztatu jest Gingers Magazine – ambitny e-magazyn, który porusza problemy singielki w dużym mieście. I wraz z nim mamy dla Ciebie konkurs, w którym możesz wygrać bilet na warsztat „5 Języków Miłości”. Warunkiem jest jednak to, że musisz być singlem!

Co trzeba zrobić, żeby wygrać bilet?

1. Polub fanpage GINGERS MAGAZINE i SILESIAYOUNG
2. Napisz w komentarzu dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać bilet na warsztaty Julii Daroszewskiej
3. W miejscu na wpisanie adresu email wpisz swój prawidłowy email (jest on widoczny tylko dla redakcji SilesiaYoung), ponieważ umożliwi to nam kontakt z Tobą
4. Konkurs trwa do 4.11.2017 roku

 

 

Viktoria SKRZYPIEC